Informacje organizacyjne

Konferencja „Wspieranie w rozwoju osób z niepełnosprawnością. Wobec pytań i odpowiedzi o dobrostan człowieka” odbędzie się w budynku Wydziału Pedagogicznego Uniwersytetu Pedagogicznego im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie przy ul. Romana Ingardena 4.

W dniu 10.10.2017 planujemy rozpocząć konferencję o godzinie 12.00, natomiast jej zakończenie przewidujemy w dniu 12.10.2017 r. na godzinę 14.00.

Dziękujemy Osobom, które dokonały opłaty konferencyjnej. Równocześnie przypominamy Państwu, którzy jeszcze tego nie uczynili, że należność za udział w konferencji należy wnieść do 7.07.2017r.

Artykuły przygotowywane przez Państwa do publikacji będzie można złożyć w trakcie konferencji (zapis na CD lub innym cyfrowym nośniku danych). Teksty można przesyłać również drogą mailową na adres: wspieranie@up.krakow.pl. Pliki elektroniczne prosimy zapisywać w formacie MS Word (.doc lub .docx). Ostateczny termin nadsyłania artykułów, to 31 października 2017 roku. Szczegóły edytorskie przekażemy w kolejnym komunikacie.

Życzymy udanego wypoczynku wakacyjnego!